bg

Sinu uus kodu

Menüü

Müügiinfo

Hind sisaldab:

  • Liitumist vee ja kanalisatiooni trassiga
  • Elektriliitumist 16A
  • Side valmidust
  • Ridaelamu ehitust vastavalt projektile

Broneerimine

Sobiva ridaelamu leidnud kliendil on võimalik ridaelamu broneerida kodulehe või müügiesindaja kaudu.

Broneering on tasuta ja kehtib 2 nädalat.

Broneeringu kinnitamiseks sõlmitakse notariaalne võlaõiguslik leping, mille eelduseks on Ostja poolt tasutud 10% ostu-müügitehingu väärtusest.

Peale ehitustööde lõpetamist ja Ostja poolt ridaelamu üle vaatamist sõlmitakse notariaalne asjaõiguslik leping. Asjaõigusliku lepingu sõlmimise eelduseks on Ostja poolt ülejäänud 90% ostu-müügihinna tasumine ning Müüja poolt Ostjale omandiõiguse ja valduse ülemineku tagamine.

Rohkem infot ja täpsemalt võimaluste kohta annavad infot Eduard Erkki Laur, tel. 55645705 ja Janar Muttik, tel. +372 555 33 077.

Lisa- ja muudatustööd

Müüja ehitab projektijärgse ridaelamu valmis võlaõiguslikus lepingus kinnitatud kuupäevaks, mis on kehtiv ainult Müüja poolt pakutavate standardlahenduste puhul. Lisa -ja muutustööde korral lepitakse eraldi kokku valmimise kuupäevad ja maksumus ning kinnitatakse lisa- ja muudatustööde kalkulatsioon.

Müüjal on õigus kliendiga kooskõlastamata standardprojektist kõrvale kalduda määras, mis ei muuda ehitise põhimõttelisi ja funktsionaalseid lahendusi ja ei vähenda detailide, seadmete, kogu ehitise või selle üksikute osade vastupidavust (nn. mitteolulised kõrvalekaldumised), millised arendaja parima arusaamise kohaselt võiksid kaasa aidata ehitise optimaalsemale valmimisele või ehitise kvaliteedi tagamisele. Muudatused ja kõrvalekalded fikseeritakse objektipäevikus ja tööjoonistes.