bg

Sinu uus kodu

Menüü

Tutvustus

KINNISTU

Hooviosa on kenasti hooldatud ja haljastatud. Naabrite pilkude eest pakub privaatsust kõrge elupuuhekk, murukate hooldatud ja korras.

Kinnistu on piiratud aiaga, sissesõit hoovi puldist avatava värava kaudu.

Sissesõidutee on kaetud kiviparketiga ning kõigile majaosa omanikele on mõeldud kaks boksi ees eraldiseisvat parkimiskohta.

MAJAOSA

2018. aastal ehitatav 6 ridaelamuboksiga elamu on ehitatud väikeblokkidest, soojustatud ning välisviimistluses on kasutatud krohvi. Katusekatteks rullmaterjal. Moodustatud korteriomandid ja hooviala notariaalne kasutuskord, Naabrite vahel lubatud ehitada kuni 1.5 meetrine aed.

PLANEERING

Läbimõeldud planeeringuga majaosa esimesel korrusel paiknevad sisseehitatud garderoobikapiga esik, millest sujuvalt edasi liikudes pääseb avatud planeeringuga elutuppa ja kööki. Elutoast avaneb uks hoovipoolsele päikselisele terrassile. Esikust pääs eraldi asetsevasse tualettruumi ja panipaika. Korruste vahel täispuidust trepp.

Teisel korrusel paiknevad kolm magamistuba, igas ruumis sisseehitatava riidekapi võimalus. Suuremas (16,1 m2) magamistoas eraldi sissepääsuga suur garderoobiruum. Trepihallist on ligipääs nii vannituppa, kui kõikidesse magamistubadesse.

Avar terrass avaneb päevapäikesele ning see tagab mõnusa ajaveetmise suvisel perioodil.

SISEVIIMISTLUS

Tubade ning köögiosa põrandaid katab parkett, koridori põrand kaetud kena plaadiga. Seinad valdavalt värvitud heledates toonides, mis loob hubasuse. Pesuruumid on kaetud keraamilise plaadiga.

Majaosa valmimises on võimalik kaasa rääkida siseviimistluse osas, mille tõttu on võimalik saada mõistliku hinnaga kena kodu aastateks.

PIIRKOND

Majaosa paikneb privaatsel ja vaiksel tupiktänaval, Jüri aleviku Tallinna poolses elamurajoonis. Tallinna linnipiirile vaid seitse kilomeetrit ning Tallinna Kesklinna võimalik jõuda kõigest 15 – 20 minutiga.

Kõik eluks vajalik on vahetus läheduses, nagu näiteks hinnatud Jüri Gümnaasium, Järveküla Kool, Peetri Lasteaed-Põhikool. Elamurajooni vahetus läheduses olemas erinevad poed, ühistranspordipeatused ja meelelahutuskeskused nagu näiteks Jüri spordihoone ja staadion. Jüri spordihoones on 25 m pikkune bassein, jõusaal, pallimängu-, aeroobika-, judosaalid. Toimuvad erinevad treeningud alates lauatennisest lõpetades vesiaeroobikaga.

Huvi korral võtke kindlasti ühendust ning tutvustame Teile seda suurepärast projekti lähemalt.